Столи та стільці

У сучасному, вируючому ритмі життя не так багато часу доводиться на ті щасливі хвилини, коли вся родина збирається вдома за обіднім столом. Щоб продовжити моменти щастя і, можливо, зробити їх ще яскравішими, важливо правильно організувати обідню групу, а вона може бути комфортною і просторою навіть на кухні в 6 -7 м2.

Принципи побудови обідньої зони

Комфорт і свобода - основні принципи організації обідньої зони. Людину не повинен обмежувати недолік вільного простору, незручне сидіння стільця або його спинка.

При плануванні обідньої зони слід визначитися, якого ефекту ви хочете домогтися: урочистого, сучасного або звично-домашнього - це рішення повинно лягти в основу вибору меблів для обідньої зони.

Як правило, обідні групи для кухні або вітальні купуються на завершальній стадії ремонту - коли дизайнерська спрямованість інтер'єру стає очевидною. Втім, якщо ви купуєте меблі по заздалегідь створеному дизайнерським проектом, цим правилом можна знехтувати.

Обідня група повинна відповідати кухонному гарнітуру в межах одного тону. Однак в останній тенденції в меблевій моді проглядається можливість вибору обідніх груп на контрасті з кухонними меблями.

Вибір столу.

До вибору даного предмета кухонних меблів слід підходити з особливою увагою. В першу чергу слід визначитися з формою і розмірами столу. Класичним варіантом столу є столи прямокутної форми. Стільниці такої форми дозволяють максимально зручно використовувати площу кухні.

Останнім часом набирають популярність столи круглої і овальної форми. Деякі помилково вважають, що круглі столи громіздкі і не дозволяють ефективно використовувати корисну площу кухні. Однак, використовувати круглий стіл багато в чому набагато вигідніше і практичніше, оскільки дані види конструкцій мають масу переваг, які дозволяють зробити інтер'єр оригінальним і дизайнерськи актуальним.

Стиль стільців диктує обідній стіл. Якщо Ви прихильник якісних меблів з цінних порід деревини, то і стільці повинні відповідати. Вони можуть бути і жорсткими, і м'якими - це справа смаку.

Дерев'яні стільці вважаються традиційними і популярними. Ці меблі завжди були і залишаться актуальними, в якому б стилі не був виконаний інтер'єр, від «кантрі» і до «хайтек» і «авангард». Якщо у Вас достатньо місця в кухні або їдальні, стільці прибирати не доведеться, тоді Ви сміливо можете вибирати звичайні стаціонарні моделі стільців. Якщо ж приміщення маленьке і Ви часто приймаєте гостей, можна розглянути варіант складних стільців, які легко прибираються в спеціальну шафу і дозволяють економити місце.

При виборі обідньої групи звертайте увагу на комфортність використання. Якщо говорити про стільці, то не соромтеся сідати на стілець в салоні. Це дозволить оцінити, чи зручні його висота і кут нахилу спинки. Якщо все ідеально підходить, то ноги повинні згинатися під прямим кутом, а ступні вільно розташовуватися на підлозі.

За допомогою стільців можна не тільки забезпечити свою сім'ю і гостей необхідною кількістю місць, а й поглибити інтер'єр, зробити його витонченим і вишуканим.

Вибрати необхідну Вам обідню групу, Ви можете в нашому інтернет магазині https://cutt.ly/SySrLVY

Або в нашому салоні за адресою пр. Гагаріна, 95-а