розгорнути фільтр каталогу
Меблі для дитячої
МІСС ФЛАУЕР(MISS Flower)
Дитяча АКВА РОДОС
від 6 875
ШКИПЕР(SKIPPER)
Дитяча АКВА РОДОС
від 7 475
від 69 513
від 47 570
від 55 375
від 87 971
Олiвiя
лiжко-диван Merx
new
від 20 480
Тифани
лiжко-диван Merx
new
від 20 064
Эндi
лiжко-диван Merx
new
від 18 816

Як вибрати меблі для дитячої кімнати: поради та рекомендації

Ми завжди прагнемо створити для наших дітей максимально сприятливі умови проживання, тому перед тим, як правильно вибрати і купити меблі для дитячої кімнати потрібно врахувати скільки дітей буде проживати, їх вік, стать, а також стиль.

Всі ми при виборі меблів орієнтуємося на такі головні параметри, як привабливий зовнішній вигляд, функціональність і якість. Але кімната для дитини повинна бути ще й максимально безпечною. Саме тому на перший план виходить екологічність усіх предметів меблів, відсутність гострих кутів, скляних вставок і інших травмонебезпечних елементів. При цьому не забувайте враховувати і інші чинники, а також зіставляти параметри кімнати з розмірами меблів, щоб вашій дитині залишилося місце для ігор.

Дитяча кімната - не зовсім звичайне приміщення, адже його функції дуже різнопланові. Спальня, вітальня, особистий кабінет, ігрова - в такій кімнаті слід дуже добре продумати розміщення всіх необхідних зон розташування меблів і залишити максимально багато вільного простору. Стандартний набір меблів для дитячої дуже універсальний: ліжко, стіл, стілець, шафа, комод або стелаж, полки для книг або ігрушек.Так ж важливо визначитися зі стилем. Гармонія в дитячій дуже важлива для емоційного розвитку дитини.

Для дівчаток більше підходять ніжні і світлі інтер'єри. Найпопулярніший колір білий, рожевий, бежевий, перламутровий. Окрасою кімнати для дівчаток може стати серія МІС Флауер (MISS Flower) https://goo.su/1aYB

Серія Вояж (VOYAGE) https://goo.su/1AYb;

Серія Гелері 16 (Gallery 16) https://goo.su/1aYc ,

Представлених в нашому інтернет магазині.

Меблі в кімнату хлопчика так само підпорядковується обраному стилю. Щоб вибрати меблі для хлопчика, важливо враховувати основні вимоги, за допомогою яких приміщення буде не тільки комфортним, але і безпечним. Основна вимога: стійкість, екологічність і надійність. Це важливий критерій, оскільки хлопчики дуже активні і не відрізняються акуратністю. При виборі меблів керуються такими критеріями: кути і грані дитячих меблів хлопчика повинні бути закруглені, особливо це стосується маленької кімнати. Якщо говорити про стиль, можна вибрати модерн, класику або хай тек, якщо дитина постарше. Правильно обставлена ​​кімната буде сприяти розвитку творчих здібностей хлопчика і становленню його характеру. Найважливіше для дитини - здоровий сон. Ліжко має бути зручним, потрібно вибрати таку висоту, щоб під нею могли розміститися висувні ящики для зберігання постільних речей.

Як наприклад серія дитячих меблів ШКІПЕР (SKIPPER) https://goo.su/1AYC;

Серія Форсаж (Forsage) https://goo.su/1AyD

І багато іншого дитячих меблів, яку ви можете вибрати і замовити на нашому сайті. natura-mebel.com.ua/