MERX - меблева компанія з багаторічним досвідом роботи на вітчизняному та світовому ринках. Заснована в 1993 році, компанія закріпила чіткі позиції лідера меблевої індустрії.

Головна філософія MERX - «безперервний розвиток», що дає можливість постійно оновлювати та вдосконалювати технічну базу і виробничі ресурси. На базі сучасної фабрики MERX виробляє меблі для дому, кухонні меблі, меблі для ванних кімнат, офісні меблі та меблі для HoReCa і магазинів. MERX також є надійним і стабільним імпортером торгового обладнання, італійських меблів відомих брендів.

На сьогоднішній день дилерська мережа компанії охоплює понад 300 фірмових салонів MERX по всій Україні. Крім цього бренд MERX представлений в країнах СНД, Естонії, Литві, Латвії, Великобританії, США, Австралії та Канаді. Це доводить те, що продукція компанії визнана і затребувана.

Юридично, компанія "DLS" заснована в 2004 році, хоча ми вже виготовляли меблі під іншими торговими марками, починаючи з 2001 р. Головна особливість і відмінність компанії "DLS" - виробництво комфортабельних меблів з підвищеною зносостійкістю. У реальних умовах експлуатації, меблі повинні бути не тільки красивими  і комфортними, але і міцними, а також стійкими до інтенсивної експлуатації. Якщо проводити аналогії з автомобілями - то ми ЄДИНА в Україні компанія, яка створює комфортні «позашляховики» ринку меблів, яким не страшні навантаження.

При цьому:

  • Кожен виріб виготовляється під конкретного замовника. При цьому дотримуються вимоги ДСТУ до експлуатаційних характеристик м'яких меблів для громадських приміщень.
  • Завжди враховується, для яких саме цілей потрібні меблі (наприклад, м'які меблі для барів, кафе, ресторанів, дивани на кухню або ліжка для готелів, дивани для офісу або кутові дивани у вітальню, дивани для громадських приміщень).
  • Які б м'які меблі на замовлення ні обговорювалися - завжди береться до уваги необхідна функціональність в конкретному випадку.
  • Виробництво м'яких меблів засноване на тому, що виконуються всі побажання кожного клієнта.
  • Компанія здійснює комплексний підхід до оснащення приміщень - Ви відразу одержуєте різні за типом меблі (дивани і крісла, стільці та ліжка), виконані в єдиному стилістичному і колірному рішенні.

Фактично, ми виробляємо м'які меблі для громадських приміщень і побутового використання в одному екземплярі - тільки для Вас, саме таку, яку Ви хочете. Якість, комфортабельність і високі показники зносостійкості меблів фабрики "DLS" вже оцінили такі серйозні компанії, наші клієнти. Всього ми виготовили меблі для більш ніж 50 000 клієнтів.

  вироблена під ТМ "M-Concept" включає в себе: сім кабінетних систем для керівників, п'ять серій меблів для персоналу і чотири серії для зони reception. ТМ "M-Concept" - це своєчасне виробництво якісних офісних меблів за оптимальними цінами!